Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
geodezja lublin
Biuro Usług Geodezyjnych
"DW-GEO"

inż. Dariusz Wojtyła
20-554 Lublin ul. Ułanów 25/19

Biuro:
20-069 Lublin ul. Leszczyńskiego 5/20
tel. 505 630 492

biuro@dw-geo.pl

formularz kontaktowy


DW-Geo - Projekt UE

       


         W ramach projektu  01.09-WND-RPLU.01.01.00.06.159/09 'Podniesienie poziomu konkurencyjności  Biura Usług Geodezyjnych "DW-Geo" Dariusz Wojtyła  przez zakup tachimetru zintegrowanego z GPS' współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa nasza firma zakupiła Leica SmartStation 


SmartStation to:

 

  • Pierwsze na Świecie pełne połączenie tachimetru z GPS.  Tachimetr we współpracy z odbiornikiem GNSS/GPS pozwala na zmianę techniki wykonywania prac i uniezależnienie się od osnowy. Wystarczy ustawić i spoziomować tachimetr w dowolnym punkcie, a określenie pozycji pozostawić odbiornikowi GNSS/GPS

 

 

  • Dzięki wgraniu całego oprogramowania do pamięci tachimetru, zarówno praca GPS jak i TPS może być kontrolowana z klawiatury TPS. Wszystkie dane są zapisywane w tej samej bazie danych na wspólnej karcie CompactFlash. Wszystkie pomiary, status i inne informacje są wyświetlane na ekranie tachimetru TPS. Wewnętrzna bateria tachimetru zasila SmartAntenna GPS i urządzenie komunikacyjne RTK. 

  • Technologia Leica GNSS (GPS i GLONASS) dodaje satelity GLONASS do najsprawniejszego na świecie systemu GPS i pozwala śledzić wszystkie dostępne sygnały GNSS. Uaktualnienie do GPS L5 i Galileo będzie dostępne gdy tylko systemy te osiągną zdolność operacyjną. Wraz z pełną obsługą GNSS, sprawdzona wiarygodność Systemu 1200 przechodzi nawyższy poziom, dając nieporównywalne wyniki z użyciem technologii SmartTrack+ i SmartCheck+.

 

 DW-Geo - Projekt UE

dw-geo
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013